

Wil je ontdekken hoe een huis of een appartementencomplex wordt gebouwd? Of ben je nieuwsgierig naar hoe een gemaal wordt voorbereid op klimaatverandering? Misschien wil je alvast een stapje zetten op een nieuwe snelweg die wordt aangelegd? Tijdens de Dag van de Bouw openen verschillende bouwplaatsen door het hele land hun hekken voor bezoekers. Iedereen is welkom, de toegang is overal gratis en er valt een hoop te zien, te leren én mee te maken op zaterdag 20 juni.
Dag van de Bouw – open dag van de Nederlandse bouw- en infrasector
Je kunt hier zien welke projecten in Limburg te bezoeken zijn.
– In Buggenum en Arcen wordt er hard gewerkt aan de versterking van de dijk. Bekijk de enorme apparaten waarmee gewerkt wordt en zie hoe ervoor wordt gezorgd dat iedereen zijn voeten droog houdt.
– In Brunssum komt een massief houten casco te staan, voorzien van een geprefabriceerde houten gevel met metalen elementen, waarin maar liefst 39 appartementen worden gebouwd. Bekijk hoe je 8 etages de lucht in gaat met hout!
Noteer het dus in je agenda! De Dag van de Bouw: een interessante dag uit voor het hele gezin.



