Deel dit:
Share
sunparks

Sunparks Kempense Meren is een ruim opgezet vakantiepark in Mol, gelegen in de bosrijke ‘Stille Kempen’. Dit park combineert natuur, waterplezier, sportieve activiteiten en comfort: ideaal voor gezinnen, vrienden of natuurliefhebbers.

Sunparks Kempense Meren ligt midden tussen de dennenbossen en meren van de Kempen, vlakbij het Rauwse Meer. Het park beslaat zo’n 180 hectare en heeft circa 577 vakantiehuizen en hotelkamers.
Je verblijft in comfortabele cottages met tuin, keuken, badkamer en terras. Kies uit niveau Select, Exclusive of VIP. Bij de luxere types vind je extra’s zoals infraroodsauna, open haard of opgemaakte bedden.

Aquafun, het overdekte zwemparadijs, is één van de blikvangers. Met een golfslagbad, wildwaterbaan, glijbanen (o.a. ‘Black Hole’) en bubbelbaden is het ideaal bij elk weertype. De watertemperatuur is een aangename 30 °C en het park biedt gratis toegang voor verblijvers.

Daarnaast is er een recreatiemeer met zandstrand waar je kunt zonnen of watersporten beoefenen zoals waterfietsen, suppen en kanoën.

Sportliefhebbers

Sportliefhebbers kunnen hun hart ophalen: squash, badminton, padel, tennis, minigolf, beachvolleybal, voetbal, tafeltennis en bowlen behoren tot de opties. Er is ook een boogschietbaan en poolbiljart.

Voor kinderen is er een dierenweide, trampoline, outdoor speeltuin en zelfs jeep-drag races. Bij slecht weer kunnen zij terecht in de overdekte Kids World-speeltuin en Kids Club met animatieprogramma.

In het Park Plaza (centraal gebouw) vind je meerdere eetadresjes: van buffetrestaurant en brasserie tot pizzeria en snackbar. Voor wie liever zelf kookt: de supermarkt op het park voorziet in alle basisbenodigdheden.
Vakantieparken Nederland

Relaxen

Voor een relaxmoment kun je terecht in het Thermae Health Center voor een massage of wellnessbehandeling. Sauna’s en stoombaden zijn aanwezig.

Ten zuiden van het park vind je de ‘Sahara van Lommel’, een uniek duinlandschap met heldere waterplassen. Dichtbij zijn ook Bobbejaanland, Olmense Zoo, het glasmuseum in Lommel en Plopsa Indoor in Hasselt. Mol zelf organiseert lokale markten (zoals de ‘konijnenmarkt’) en biedt tal van wandel- en fietsroutes.

Meer informatie en boeken