ijsvogel

Graanbranderij de IJsvogel is een ambachtelijke distilleerderij, die zelf haar alcohol stookt uit bier en wijn. Wij stoken jenevers, bitters, kruidenbitters, likeuren en likorettes.

Het paradepaardje is de op eikenhouten vaten gelagerde korenwijn. De IJsvogel levert haar dranken aan groothandels, slijterijen, horeca en particulieren. Specialist zijn wij in het vervaardigen van streekproducten zoals aspergelikeur, blauwe bessen likorette, fruitsaplikorettes en mosterd. In dit opzicht streeft Graanbranderij De IJsvogel naar kwaliteit en authenticiteit.

Bezoeken

Een bezoek aan de watermolen is een boeiende en leerzame ervaring. Een bezichtiging, met een rondwandel gids (€10,-p.p.) brengt u langs de twee ambachten die hier uitgevoerd worden; dat van alcoholstoker en molenaar. Na afloop gaat u proeven, een proefbankje met 3 borrels naar keuze (ook alcoholvrij). Reserveren is niet nodig.

Deel dit:
Share