Laden Evenementen
  • Dit evenement is voorbij.

Groove Garden

14 mei @ 14:00 - 15 mei @ 00:00

Deel dit:
Share

Op Groove Garden worden verschillende house- en dancestijlen gedraaid door vooral nationaal, maar ook internationaal bekende dj’s. Het festival is verdeeld over verschillende podia.

Zaterdag 14 mei:

Mainstage
14:00 – 16:00 Disco Tropicana
16:00 – 17:00 Inspire
17:00 – 18:30 Romy Janssen
18:30 – 20:00 De Hofnar
20:00 – 21:00 ChildsPlay
21:00 – 22:00 Tony Junior
22:00 – 23:00 Wildstylez
23:00 – 00:00 The Darkraver

The Pavilion
14:00 – 15:30 Omen & Denza
15:30 – 17:00 Crude Intentions
17:00 – 18:30 Dr Phunk
18:30 – 20:00 Ruthless
20:00 – 21:00 The Prophet
21:00 – 22:30 Endymion
22:30 – 00:00 Restrained

Desperados Arena
14:00 – 15:30 Cri Du Coeur
15:30 – 17:00 Marhu
17:00 – 18:30 Glaskin
18:30 – 20:00 Ahl Iver
20:00 – 22:00 Milo Spykers
22:00 – 00:00 Marcel Fengler

Lipton Ice Tea Garden
14:00 – 14:30 Fenomeno
14:30 – 15:30 Ouss
15:30 – 16:30 Jay Benjamin
16:30 – 17:30 Mystery Guest
17:30 – 18:30 Glades
18:30 – 19:00 I Am Aisha
19:00 – 20:00 Papi Chulo Soundsystem
20:00 – 20:30 F1rstman
20:30 – 21:00 Tisjeboy Jay
21:00 – 21:30 Kosso & Dorentina
21:30 – 22:30 Afro Bro’s
22:30 – 23:00 Gio
23:00 – 00:00 R&B Sunday

Rave Compound
14:00 – 15:00 Pieter Ellis
15:00 – 16:30 Soulfully Yours
16:30 – 17:30 Deep91
17:30 – 19:00 Brothers In Law
19:00 – 20:00 D99
20:00 – 21:30 Mr. Grammy
21:30 – 23:00 Siege
23:00 – 00:00 Rick Roblinski

The Chruch
16:00 – 19:00 Remco Gaiteros
19:00 – 19:30 Gipfel Power
19:30 – 20:00 Remco Gaiteros
20:00 – 20:30 Richtig Rex
20:30 – 21:30 Remco Gaiteros
21:30 – 22:00 Spik & Span
22:00 – 23:00 Remco Gaiteros

Boombox
14:00 – 15:30 Falsch
15:30 – 17:00 Simulfas
17:00 – 18:30 Rick Roblinski
18:30 – 20:00 RØsch
20:00 – 21:30 Drssn
21:30 – 22:30 Kreas
22:30 – 00:00 Heinrich

BackYard
14:00 – 15:00 R.w.n.j.a
15:00 – 16:00 Vins
16:00 – 17:00 DailyDose
17:00 – 18:00 Underfined.
18:00 – 19:30 Don Simon & JSGS
19:30 – 21:00 Die After Gast
21:00 – 22:30 Mr. Eggs
22:30 – 00:00 Sayi

Zondag 15 mei:

Mainstage
14:00 – 16:00 Senses Of Mind
16:00 – 17:45 Kapibara
17:45 – 19:30 Vølg
19:30 – 21:30 Magit Cacoon
21:30 – 23:00 Kollektiv Turmstrasse

(advertentie)

The Pavilion
14:00 – 18:00 90’s Forever Dj Team
18:00 – 19:30 Pat Krimson
19:30 – 20:30 Mental Theo
20:30 – 22:00 Jean & Maron Hill
22:00 – 23:00 Paul Elstak

Desperados Arena
14:00 – 15:30 Brothers in Law & Soulcity
15:30 – 16:30 Herrie Met Gerrie
16:30 – 17:30 Mr. Belt & Wezol
17:30 – 18:30 Guz
18:30 – 20:00 Silque
20:00 – 21:30 La Fuente
21:30 – 23:00 Chocolate Puma

Lipton Ice Tea Garden
14:00 – 16:00 Ijskouwd
16:00 – 17:00 Molly
17:00 – 18:00 Java
18:00 – 19:00 Xpression
19:00 – 20:00 Irwan & Rico Greene
20:00 – 21:00 Moschino
21:00 – 22:00 Rewind Allstars
22:00 – 23:00 Gil-t

Rave Compound
14:00 – 15:30 Duif
15:30 – 17:00 Mitta
17:00 – 18:30 Bronneburger
18:30 – 20:00 Tykov
20:00 – 21:30 Jovo Moto
21:30 – 23:00 Het Atelier

The Chruch
16:00 – 22:00 Tonnie’s Viniellie

Boombox
14:00 – 15:00 Mischa & Dann
15:00 – 16:00 Danny V
16:00 – 17:00 Kim
17:00 – 18:00 Gemeni & Jess
18:00 – 19:00 Ray
19:00 – 20:00 Dann
20:00 – 21:00 Mr. Migdalski
21:00 – 22:00 Mischa
22:00 – 23:00 Romano

(advertentie)

BackYard
14:00 – 15:00 Vinow
15:00 – 16:30 Laduch
16:30 – 18:00 RØsch
18:00 – 19:00 Tim Deetakt
19:00 – 20:30 Sagis
20:30 – 21:30 Anesthesie
21:30 – 23:00 Burtmachine

Gegevens

Begin:
14 mei @ 14:00
Einde:
15 mei @ 00:00
Evenement Categorieën:
, , , ,

Locatie

Groove Garden
Sportcentrumlaan
Sittard, Limburg Nederland