Laden Evenementen

Bokkenrijders: spectaculaire openluchtmusical in Maastricht

Bokkenrijders: spectaculaire openluchtmusical in Maastricht

In juni verandert Stadion De Geusselt in Maastricht in het decor van de indrukwekkende openluchtmusical Bokkenrijders. Deze grootschalige spektakelproductie brengt een van de bekendste Limburgse legendes tot leven met een unieke combinatie van muziek, theater, special effects en massascènes.

Vanwege de grote belangstelling zijn woensdag 24, donderdag 25 en zondag 28 juni toegevoegd aan de speelperiode!

De hoofdrollen worden gespeeld door een sterrencast met onder anderen Suzan Seegers, Milan van Waardenburg, Buddy Vedder, Danique Dusée en Xander van Vledder. Daarnaast zijn ook Bart Storcken, Floris Devooght, Martijn van der Veen, Jan Janssen, Eric Jaspers, Marie-Ange Castermans, Linde Rieu, Belle Noten, Melia Loi en Tim Stuart te zien in deze bijzondere musicalproductie.

Bokkenrijders musical

Bokkenrijders musical

Bokkenrijders – Groots spektakel met drones, paarden en honderden figuranten

De musical Bokkenrijders belooft een ongekende theaterervaring in de openlucht. De productie wordt versterkt door bijna 70 figuranten afkomstig uit eerdere spektakelproducties en van ’t Mestreechs Volleks Tejater. Bovendien nemen iedere avond nog eens 80 extra figuranten deel aan de indrukwekkende massascènes.

Bezoekers kunnen rekenen op een adembenemend totaalplaatje met:

  • 600 drones
  • 10 paarden
  • 1 bok
  • spectaculaire special effects
  • een speciaal gebouwd openluchtdecor in Stadion De Geusselt

Om het publiek optimaal van het spektakel te laten genieten, wordt een speciale tribune op het grasveld van het stadion geplaatst. Hierdoor beleeft iedere bezoeker de musical van dichtbij.

YouTube player

Limburgse legende komt tot leven

De openluchtmusical Bokkenrijders vertelt het mysterieuze en donkere verhaal van de legendarische Bokkenrijders uit Limburg. Deze eeuwenoude volksverhalen over roversbendes, bijgeloof en angst vormen de basis voor een meeslepende voorstelling vol spanning, emotie en muziek.

De regie is in handen van Servé Hermans, bekend van succesvolle producties als Dagboek van een Herdershond, Het was Zondag in het Zuiden en Het Geluk van Limburg. Samen met Peter Noten van ’t Mestreechs Volleks Tejater zorgt hij voor een indrukwekkende theaterbeleving. De tekst werd geschreven door André Breedland en de muziek is gecomponeerd door Ad van Dijk.

Wanneer is Bokkenrijders te zien?

De musical Bokkenrijders is exclusief te zien van 3 tot en met 28 juni in Stadion De Geusselt in Maastricht. De voorstelling speelt slechts vier weken en behoort daarmee tot de grootste tijdelijke theaterproducties van Limburg.

Waarom je Bokkenrijders niet mag missen

Met een combinatie van livemuziek, theater, droneshows, paarden, honderden acteurs en een unieke openluchtlocatie belooft Bokkenrijders uit te groeien tot hét culturele evenement van Maastricht en Limburg. Voor liefhebbers van musicals, spektakelshows en Limburgse geschiedenis is deze productie een absolute aanrader.

Lees alles over de Bokkenrijders

Deel dit:
Share